Domki Las i Woda w Przywidzu to idealna opcja dla tych, którzy chcą wypocząć z dala od zgiełku miasta i cieszyć się pięknem przyrody. Domki są nowoczesne i wyposażone we wszystko, czego potrzebujesz, a lokalizacja nad jeziorem daje niepowtarzalny klimat. W okolicy są też liczne szlaki turystyczne i możliwość uprawiania sportów wodnych.

Domki znajdują się przy samej linii brzegowej Jeziora Przywidzkiego w miejscowości Przywidz. Istnieje tutaj prężnie działająca baza turystyczno-rekreacyjna. Strzeżona plaża, restauracje, sklepy oraz wiele innych punktów rekreacyjnych, takich jak stadniny koni bądź stoki narciarskie. Pobliże lasów pozwala na długie wędrówki i podziwianie tutejszych rezerwatów przyrody. Wąwozy, wzgórza, a z nich podziwiać można przepiękny widok na jezioro.

W każdym domku znajduje się salon z wygodną kanapą, stół z krzesłami i telewizor oraz w pełni wyposażony aneks kuchenny (lodówka, płyta indukcyjna, naczynia, sztućce, garnki). Łazienka wyposażona jest w prysznic, umywalkę oraz toaletę.

Na pięknych drewnianych tarasach znajdują się stoliki z krzesłami – idealne miejsce na poranną kawę. 

Aplikacja

Zwiedzaj Szwajcarię Kaszubską z naszą aplikacją! Dostępna na Google Play i App Store.

application