Park Edukacyjny Zoo – Egzotyczne Kaszuby w Tuchlinie

Park Edukacyjny Zoo - Egzotyczne Kaszuby

Park Edukacyjny Zoo - Egzotyczne Kaszuby to miejsce pełne atrakcji. Znajduje się tam kilkadziesiąt egzotycznych gatunków zwierząt. Podczas wizyty w Parku istnieje możliwość skorzystania z opieki przewodnika, dzięki czemu goście mogą nie tylko oglądać zwierzaki, ale również dowiedzieć się wielu ciekawostek na ich temat, a nawet dotknąć i zrobić sobie zdjęcie z wybranymi okazami.

W parku znajdziemy między innymi różne gatunki papug, gadów, pająków, skorpionów, a także króliki, chomiki czy nawet świnki morskie.
W dostępnej od czerwca papugarni można karmić nektarem małe papużki – Lorysy Górskie.

Wielką atrakcją w Parku jest wystawa akwarystyczna prezentująca bogactwo fauny i flory. Akwarium liczy sobie, aż 20 tys. litrów pojemności.

Na terenie Zoo znajdują się również:

  • Wystawa egzotycznych zwierząt,
  • Kino 3D,
  • Małpi gaj
  • Strefa dla malucha do lat 5,
  • Duży plac zabaw na powietrzu,
  • Restauracja "Ara",
  • Sklepik z pamiątkami, zwierzakami.

Atrakcje Parku znajdują się w nowoczesnym, zadaszonym i klimatyzowanym obiekcie, dlatego nie straszne odwiedzającym pochmurne, deszczowe oraz upalne dni. Oferta skierowana jest zarówno do gości indywidualnych, jak i grup zorganizowanych. W Parku istnieje również możliwość zorganizowania niepowtarzalnych urodzin. Obiekt oferuje m.in pakiety rodzinne, bilety premium oraz specjalne oferty dla grup. Prowadzi także sprzedaż zwierząt. Aktualny cennik oraz dni i godziny otwarcia znajdują się w odpowiednich zakładkach na stronie.

Film o Parku Edukacyjnym Zoo – Egzotyczne Kaszuby w Tuchlinie

Na zlecenie Stowarzyszenia Turystyczne Kaszuby powstał film o Parku Edukacyjnym Zoo – Egzotyczne Kaszuby, znajdującym się w Tuchlinie. Możesz obejrzeć go TUTAJ

Aplikacja

Zwiedzaj Szwajcarię Kaszubską z naszą aplikacją! Dostępna na Google Play i App Store.

application