Hotel Spichrz *** / Restauracja Spichrz pod "Sytą Gęsią"

Hotel

Trzygwiazdkowy hotel Spichrz mieści się w kompleksie dworsko – parkowym w Borczu. W odrestaurowanych, zabytkowych budynkach przygotowane zostały pokoje hotelowe, restauracja, browar rzemieślniczy oraz strefa SPA. Hotel oferuje przestronne pokoje z bezpłatnym WiFi. Wszystkie pokoje w hotelu Spichrz są klasycznie urządzone i wyposażone w drewniane meble. Każdy z nich oferuje telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych oraz nowoczesną łazienkę z wanną lub prysznicem.

Browar Lubrow

Założony został w 2012 roku przez rodzinę Lubockich i początkowo funkcjonował jako browar restauracyjny. Po przeprowadzce do Borcza stał się browarem rzemieślniczym. Piwa warzone są z najlepszych surowców, z wykorzystaniem najnowocześniejszej wiedzy piwowarskiej, dzięki czemu są nieszablonowe i interesujące. Piwa można zakupić zarówno na miejscu jak i w sklepie internetowym, prowadzonym przez właścicieli obiektu.

Restauracja

W restauracji Goście mogą skosztować dań kuchni polskiej i kaszubskiej. Do największych smakołyków kuchni kaszubskiej, serwowanych w restauracji, należy zaliczyć przede wszystkim potrawy z gęsiny ryb, oraz grzybów. Oprócz tradycyjnie przyrządzonych kaszubskich dań można również skosztować wybornych win sprowadzanych z różnych zakątków świata oraz piwa z rodzimego browaru Lubrow.

 

-> Zarezerwuj nocleg

 

Aplikacja

Zwiedzaj Szwajcarię Kaszubską z naszą aplikacją! Dostępna na Google Play i App Store.

application