KAJLANDIA Centrum Aktywnego Wypoczynku

KAJLANDIA Centrum Aktywnego Wypoczynku

Kajlandia znajduje się w samym sercu pomorskich szlaków kajakowych. To idealny punkt wypadowy na wiele pomorskich rzek, a także doskonałe pole namiotowe, baza rekreacyjna i noclegowa. Niewątpliwe atuty tego miejsca to bliskość natury, urokliwe ścieżki oraz ogromna przestrzeń do odpoczynku i wyciszenia. 

Kajlandia - masa atrakcji dla każdego!

Kajaki 

Jako organizator spływów kajakowych firma funkcjonuje od 2008 roku, z powodzeniem obsługując spływy kajakowe po rzekach środkowego Pomorza. Oferuje sprawdzony, wysokiej jakości, sprzęt. Sprawdź sam - Kajaki Słupia

Camping

Pole campingowe wyposażone jest w całą niezbędną infrastrukturę: duży parking, bieżącą wodę, prąd, ubikacje, prysznice z ciepłą wodą, zewnętrzne natryski, internet, oświetlone altanki, dużą zadaszoną wiatę z dużymi stołami, lodówkami i mikrofalówką, ognisko z paleniskiem, grill, kije do kiełbas, duży grill pod wiatą, małe przenośne grille, boisko do siatkówki plażowej, staw do treningów i zjeżdżalnia do kajaków.

Rowery

W Kajlandii istnieje możliwość wypożyczenia rowerów górskich dla kobiet i mężczyzn oraz rowerów elektrycznych.

Paintball  

Kajlandia przygotowała również miejsce do gry w Paintball! Pakiet do gry zawiera niezbędne wyposażenie : maskę ochronną, umundurowanie, rękawice ochronne, marker oraz butlę ze sprężonym gazem, kulki. Sprawdź sam - Paintball Kajlandia

Wypożyczalnia sprzętu wodnego

Właściciele prowadzą również jedyną wypożyczalnię sprzętu wodnego z szeroką ofertę sprzętu wodnego w miejscowości Sulęczyno. Znajduje się nad Jeziorem Węgorzyno przy kąpielisku gminnym. 

 

Aplikacja

Zwiedzaj Szwajcarię Kaszubską z naszą aplikacją! Dostępna na Google Play i App Store.

application