Bowling/ Bar Dziki Zachód, Sala bankietowa Dziki Sad

Sala Bankietowa Dziki Sad

Obiekt położony jest w Kiełpinie koło Kartuz - z dala od miejskiego zgiełku, w centrum Szwajcarii Kaszubskiej.

Klimatyzowana sala jest przystosowana do przyjmowania max 150 osób. Może służyć jako: sala weselna, bankietowa, konferencyjna, miejsce organizacji studniówki i innych imprez okolicznościowych. Obiekt posiada również pokoje noclegowe.

Istnieje możliwość kompleksowej organizacji zamówionej imprezy z obsługą na najwyższym poziomie. Posiadając wieloletnie doświadczenie obiekt może pochwalić się doskonałą kuchnią, fantastyczną obsługą, stylową a zarazem nowoczesną aranżacją wnętrz.

Bowling Dziki Zachód

Profesjonalny bowling przystosowany jest zarówno do gry rekreacyjnej jak również do przeprowadzania profesjonalnych zawodów.

To idealne miejsce do zorganizowania urodzin czy imprez integracyjnych, spotkania dla znajomych lub pracowników, które można połączyć w jedno: szkolenie lub prezentacje z integracją i zabawą. Zapewniona jest kompleksowa organizacja, profesjonalna obsługa i przystępne ceny.

Mieszanka muzyczna, wystrój oraz umiejscowienie nadaje temu lokalowi niepowtarzalny klimat.

Bar

Bar oferuje napoje, piwo, wino, drinki. W ofercie są zimne i ciepłe przekąski. W ofercie znajdują się pizze i dania obiadowe. W weekendy można skosztować domowych wypieków.

Aplikacja

Zwiedzaj Szwajcarię Kaszubską z naszą aplikacją! Dostępna na Google Play i App Store.

application