Agroturystyka w Lesie

Agroturystyka w Lesie znajduje się na polanie w ponad 100 - letnim lesie wśród pagórków pojezierza kaszubskiego. Miejsce to sprzyja koncetracji i twórczości.

Oferuje nocleg w trzech wygodnych, dużych apartamentach z osobnymi łazienkami i aneksami kuchennymi, salę kominkową z otwartą w pełni wyposażoną kuchnią oraz pokój muzyczny z bogatym zbiorem bibliotecznym. 

  • Pierwszy pokój posiada trzy pojedyncze łóżka oraz rozkładaną sofą dwuosobową.
  • Drugi pokój - pięcioosobowy wyposażony jest w trzy łóżka pojedyncze, a także jedno łóżko piętrowe.
  • Trzeci pokój posiada dwa łóżka pojedyncze oraz rozkładaną sofę dwuosobową.

Wszystkie pokoje zlokalizowane są na parterze z widokiem na las i wyjściem na taras wypoczynkowy. Każdy apartament wyposażony jest w pościel, ręczniki, aneks kuchenny z płytą indukcyjna, lodówkę, sprzęt i naczynia kuchenne. W cenie pobytu zawarte są media, internet, miejsca postojowe, grill, miejsce i drewno na ognisko, leżaki, sprzęt sportowy (badminton, sanki, rowery), gry planszowe, mapy, przewodniki.

Doba hotelowa zaczyna się o godz. 16.00 i kończy o godz. 10.00.
Obiekt akceptuje łagodne zwierzęta tylko po wcześniejszym uzgodnieniu.

ŻYWNOŚĆ

Gospodarze starają się aby jedzenie było proste i przygotowane z produktów wysokiej jakości. Od wielu lat są certyfikowanymi rolnikami ekologicznymi. Początkowo specjalizowali się w uprawie porzeczki czerwonej i czarnej. Od niedawna próbują swoich sił w przydomowej hodowli kur, od których pochodzą zdrowe i smaczne jajka oraz w uprawie ogrodu warzywnego. Potrawy przygotowują z pasji dzielenia się jedzeniem, które sami chętnie by zjedli.

ŚNIADANIE 

Dzień w agroturystyce zaczyna się od dobrego chleba. Śniadania nie prezentują szerokiej gamy produktów, ale zawsze można liczyć na domowe konfitury do chleba, domową jajecznicę, sery, owoce, warzywa, soki oraz świeżo parzoną kawę i herbatę.


OBIADOKOLACJA

Rozmowa ożywia się przy stole. Wielu gości przebyło długą drogę by tu dotrzeć. Nawet jeśli pochodzimy z różnych krajów i kultur, mamy wiele tematów do rozmowy. Wspaniale jest się spotkać przy wspólnym stole, zjeść obfity posiłek i porozmawiać o swoich przeżyciach.  W związku z tym, że posiłki przygotowywane są ze świeżych, nieprzetworzonych produktów, gospodarze proszą o zamawianie posiłków z wyprzedzeniem, tak aby mogli się zaopatrzyć w niezbędne składniki potraw.

SALA GOŚCINNA

Można tu spędzić niezapomniane chwile przy kominku i posłuchać dobrej muzyki. Dla dzieci przygotowano pokój zabaw z mnóstwem zabawek i gier planszowych. Właściciele z przyjemnością zorganizują przyjęcia rodzinne oraz spotkania firmowe. Dania przygotowane zostaną według życzeń i preferencji. Sala pomieści 40 - 50 osób.

SPTKANIA/WARSZTATY

Sala jest doskonałym miejscem do organizowania wszelkich, spotkań, kursów, warsztatów. Gospodarze przygotowują zajęcia tematyczne np.: zajęcia rekreacyjne jogi, warsztaty zielarskie, edukacyjne lekcje "Zielonej Szkoły".  Każde przedsięwzięcie traktowane jest indywidualnie.

POKÓJ MUZYCZNY

Z marzenia o własnej sali prób gdzie każdy mógłby poćwiczyć stworzono miejsce gdzie w doskonałych warunkach akustycznych i na dobrym sprzęcie można dać się ponieść radości z tworzenia. Jest to miejsce dla profesjonalistów i amatorów. Muzyków z własnym sprzętem i tych, którzy muzykami zamierzają dopiero zostać, ale nie mają miejsca ani instrumentu. Jest to miejsce na próby małe i duże. Ciepłe, z toaletą i aneksem kuchennym. Sala jest wygłuszona pułapkami basowymi, miękką wykładziną, kotarami wiszącymi na ścianach oraz bogatym zbiorem bibliotecznym, z którego na miejscu mogą skorzystać wszyscy melomani. 

Aplikacja

Zwiedzaj Szwajcarię Kaszubską z naszą aplikacją! Dostępna na Google Play i App Store.

application