Źródło Raduni - wypoczynek nad samym jeziorem Raduńskim Górnym 

Źródło Raduni to kameralne miejsce, które oddaje do dyspozycji gości 8 pokoi 3-osobowych, tj. 24miejsca noclegowe. Pokoje są duże, bardzo komfortowe. Każdy pokój posiada balkon z miejscem na wypoczynek i widokiem na las. Wszystkie pokoje posiadają własne, eleganckie łazienki wyposażone w suszarkę do włosów i ręczniki. Dodatkowo pokoje wyposażone są w TV, wi-fi, sejf, lodówkę, czajnik, deskę do prasowania oraz  żelazko.

Obiekt zapewnia bardzo dobre warunki dla firm, które szukają miejsca na zorganizowanie konferencji, szkolenia czy eventu dla pracowników. Sala konferencyjna pomieści do 150 osób. Źródło Raduni dysponuje także sprzętem audio-wizualnym oraz nagłośnieniem. Na terenie obiektu funkcjonuje bezpłatny, bezprzewodowy internet.

Obiekt podejmuje się również organizacji różnego radzaju imprez okolicznościowych wymagającej odpowiedniej oprawy, takich jak przyjęcia weselne, komunijne, chrzciny, jubileusze, imprezy urodzinowe, szkolenia i spotkania firmowe. Sala pomieści od 120 do 150 osób (z parkietem lub bez). Obiekt zapewnia również profesjonalną obsługę, organizację imprezy zgodnie z Państwa oczekiwaniami oraz oferuje szereg usług dodatkowych, m.in.: oprawę muzyczną, sesje foto, video z drona lub fotobudkę.

Restauracja Źródło Raduni 

Źródło Raduni posiada również własną restaurację. Właściciele zapewnieją, że "Jedzenie na Kaszubach jest bardzo ważne, a obiad to najważniejsza chwila w ciągu dnia. Dlatego zawsze będziemy stawiać na jakość posiłków i obsługi." Restauracja w szczególności stawia na dania rybne.  

 

Aplikacja

Zwiedzaj Szwajcarię Kaszubską z naszą aplikacją! Dostępna na Google Play i App Store.

application