Festiwal Przyjemności Muzycznych

  • ul. Droga Kaszubska , 83-311 Goręczyno, Ostrzyce

Festiwal Przyjemności Muzycznych

Festiwal Przyjemności Muzycznych to dwudniowa impreza, na którą przybywają miłośnicy muzyki, aby rozkoszować się nią na tle pięknej scenerii Szwajcarii Kaszubskiej. Scena rozstawiana jest na dużym parkingu w przepięknej letniskowej w miejscowości Ostrzyce, w sąsiedztwie Jeziora Ostrzyckiego. Impreza odbywa się w okresie letnim, wypełniając ostatnie weekendy lata świetną muzyką, dobrymi tekstami i nastrojowym klimatem. Wstęp na festiwal jest bezpłatny, uczestniczą w nim artyści z najwyższej półki. Festiwal co roku gromadzi liczną publikę z całego regionu.

Organizatorem jest Zarząd Powiatu Kartuskiego, a realizatorem Wydział Kultury i Promocji Starostwa Powiatowego w Kartuzach, przy współpracy Gminnego Ośrodka Kultury w Somoninie.

Kto występował w poprzednich latach na Festiwalu Przyjemności Muzycznych 

W ubiegłych latach na scenie wystąpili między innymi: Czesław Śpiewa, Mieczysław Szcześniak, Edyta Geppert, Renata Przemyk, Grzegorz Turnau, Hanna Banaszak, Grażyna Łobaszewska, Stanisław Soyka, Dorota Miśkiewicz, Katarzyna Groniec, Stanisława Celińska, Kortez, Ania Rusowicz, Julia Pietrucha.

Szukasz noclegu w miejscowości Ostrzyce?

Jeśli szukasz noclegu w Ostrzycach polecamy poniższe obiekty noclegowe:

Centrum Rekreacji "U Stolëma"
Gościniec U PELPLIŃSKICH

 

Aplikacja

Zwiedzaj Szwajcarię Kaszubską z naszą aplikacją! Dostępna na Google Play i App Store.

application