Dom Wczasowy Stenka to idealne miejsce dla tych, którzy szukają relaksu, regeneracji oraz wytchnienia. Położony nad samym Jeziorem Gowidlińskim z bezpośrednim dostępem do linii brzegowej.

Obiekt otoczony jest zadbanym ogrodem w stylu angielskim, pełnym kwiatów i zieleni, przepełnionym pięknymi zapachami i barwnymi motylami. Właściciele mówią, że jest on ich największą chlubą. Skolekcjonowali w nim ciekawe okazy roślin, dobrze skomponowane w „ogrodowych pokojach”, w których każdy znajdzie swój ulubiony pokój zapachów: różany, „ pod katalpami”, a może po prostu kwiatowy.

NOCLEG

Obiekt oddaje do dyspozycji gości 17 indywidualnie zaprojektowanych pokoi w stylu butikowym 1-,2-,3-, oraz 4-osobowych. Każdy pokój z pełnym węzłem sanitarnym oraz balkonem lub tarasem. Każdy starannie zaaranżowany, harmonijnie łączący szlachetne tkaniny, stylowe meble z nowoczesnym wnętrzem.
Pokoje wyposażone zostały w łóżka typu kontynentalnego, lodówki, suszarki do włosów, zestawy powitalne, telewizory LED oraz bezprzewodowy Internet.

Resturacja 

Restauracja w Domu Wczasowym Stenka specjalizuje się w kuchni polskiej i kaszubskiej. Serwuje pyszne, domowe dania, przyrządzone ze świeżych regionalnych produktów. Gospodarze zapewniają, iż dania są zdrowe, bez konserwantów i ulepszaczy smaku.
Obfite śniadania podawane są w formie bufetu. Gospodarze serwują własny, pieczony chleb na zakwasie, miód z własnej pasieki, naleśniki, racuchy i oczywiście parówki, wędliny, jajka, sery, warzywa oraz dżemy.
Obiekt organizuje również imprezy okolicznościowe, konferencje czy też spotkania rodzinne.

WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU WODNEGO

Obiekt dysponuje również sprzętem wodnym. Do dyspozycji gości pozostawia:

  • 2 rowerki wodne
  • 2 kajaki
  • 2 łódki

->  Zarezerwuj nocleg 

 

Aplikacja

Zwiedzaj Szwajcarię Kaszubską z naszą aplikacją! Dostępna na Google Play i App Store.

application