Mobilna Wypożyczalnia Rowerów Elektrycznych "Easy Rider"

Wypożyczalnia rowerów elektrycznych Easy Rider 

Easy Rider to mobilna wypożyczalnia rowerów elektrycznych. W swojej ofercie posiada rowery od miejskich i turystycznych/trekkingowych po rowery górskie i  enduro. Oferuje również przyczepki rowerowe dla dzieci, przyczepki jednokołowe z wygodnymi fotelikami oraz rowerki doczepiane w tandem do roweru rodzica. Asortyment wypożyczalni obejmuje także bagażniki rowerowe na hak, w przypadku gdyby rodzina chciała wyjechać na wakacje z własnymi rowerami. Taki bagażnik mieści maksymalnie cztery rowery.

Dla osób chcących poszaleć elektryki oferują 250 Watt dodatkowej mocy w nogach. W przypadku osób z problemami stawowymi elektryki to idealne rozwiązanie. Odciążają stawy jednocześnie wprawiając w prozdrowotny ruch. 

Rowery elektryczne gwarantują niesamowitą frajdę, bez zbędnego wysiłku! Dzięki nim można odwiedzić miejsca na Kaszubach, które dotąd były dla wielu z nas zbyt odległe! 

Wypożyczalnia dowozi rowery do klientów na terenie całej Szwajcarii Kaszubskiej. Easy Rider to również punkt stacjonarny zlokalizowany w Ostrzycach (przy sklepie spożywczym Limonka). 

 

Aplikacja

Zwiedzaj Szwajcarię Kaszubską z naszą aplikacją! Dostępna na Google Play i App Store.

application