Świat Labiryntów w Blizinach

Świat Labiryntów w Blizinach

Świat Labiryntów w Blizinach to miejsce do wspólnej zabawy, zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Można w nim miło spędzić czas wolny i oderwać się od rzeczywistości.

Charakterystyczne są tu labirynty tematyczne. W skład parku wchodzą labirynty o różnych wzorach, wielkościach. Wykonane są również z różnych materiałów np.: labirynty linowe, słomiane, matematyczne, labirynt z opon, jedyny w Polsce labirynt drewniany (składa się z mostów, wież oraz 1,5 km ścieżek) oraz duży labirynt w polu kukurydzy, który co roku powstaje od nowa (3 ha i 4,5 km ścieżek). Przejście samego pola kukurydzy może potrwać ok 1 godz.
W parku znajdziemy również łamigłówki, puzzle i inne gry logiczne.  

Labirynty sposobem na rozwój świadomości ekologicznej

Wszystkie zabawy i zajęcia na terenie Świata Labiryntów w Blizinach mają służyć rozwojowi świadomości ekologicznej, propagowaniu zdrowego trybu życia, rekreacji oraz rozwojowi umysłowemu. Temat przewodni z roku na rok zmienia się, wraz ze zmianą wzoru labiryntu w polu kukurydzy. Dzięki temu odwiedzający mogą corocznie przeżywać nową przygodę.

Szukasz noclegu w pobliżu labiryntów w Blizinach?

Polecamy poniższe obiekty noclegowe:

Camping nr 20 
Lawendowa Osada
Hobbitowe Wzgórza

Film o Świecie Labiryntów w Blizinach

Na zlecenie Stowarzyszenia Turystyczne Kaszuby powstał film o Świecie Labiryntów, znajdującym się w Blizinach. Możesz obejrzeć go TUTAJ

Aplikacja

Zwiedzaj Szwajcarię Kaszubską z naszą aplikacją! Dostępna na Google Play i App Store.

application