Zespół dworski Heonów w Borczu („Hotel Spichrz”)

Zespół dworski Heonów w Borczu („Hotel Spichrz”)

Hotel Spichrz położony jest w nadzwyczaj malowniczej okolicy na obszarze Kaszub, nieopodal Gdańska. Budowla ta pochodzi z przełomu XIX i XX w. Dwór wzniesiony został w 1911r. na miejscu starego, spalonego obiektu. Obszerne budynki gospodarcze zbudowane są z miejscowego kamienia i cegły. Uwagę zwraca trzykondygnacyjny spichlerz.

Zabytkowy spichlerz w Borczu luksusowym hotelem

Hotel Spichrz oferuje noclegi w luksusowych wnętrzach.  Posiada doskonale przygotowane sale konferencyjne oraz sale weselne, a także oferuje chwile relaksu w łaźni piwnej oraz w saunach. Trzykondygnacyjny zabytkowy spichlerz przemieniono w ekskluzywną restaurację serwującą wyśmienite dania tradycyjnej kuchni kaszubskiej.
Obiekt posiada zarówno nowoczesne aranżacje, jak i XV- wieczne zabudowania, takie jak np. zespół parkowo-dworski. Niepowtarzalny klimat i urok tego miejsca oraz „kaszubska dusza” sprawiają, że Hotel Spichrz cieszy się niesłabnącą popularnością. Jego goście wybierają hotel zarówno jako miejsce spotkań biznesowych, jak i rodzinnych.
Wyjątkowe i różnorodne atrakcje turystyczne regionu i bliskie sąsiedztwo lasów oraz rezerwatów przyrody sprawiają, że jest to także idealne miejsce na spędzenie wakacji na Kaszubach.

 

 

Aplikacja

Zwiedzaj Szwajcarię Kaszubską z naszą aplikacją! Dostępna na Google Play i App Store.

application