Park Rozrywki „Minigolf na Mapie Kaszub” w Zgorzałem

Minigolf na Mapie Kaszub

Minigolf na Mapie Kaszub, to miejsce pełne niespodzianek i gwarantowanych emocji. Pole golfowe liczy 9 dołków. Poszczególne pola są wyłożone specjalnym kolorowym granulatem. Pokonanie 9 dołków wraz zadaniami zajmuje około 90 minut. Ze względu na ograniczoną chłonność turystyczną parku - mile widziane są wcześniejsze rezerwacje telefoniczne.

Do gry otrzymujemy kij oraz piłeczkę, a ponadto każdy gracz otrzymuje kartę do zapisywania wyników wraz z mapą zadań, które prowadzą go przez poszczególne atrakcje znajdujące się na polu.

Pomysł stworzenia Parku narodził się już 7 lat temu, kiedy to na studiach właścicielka miała za zadanie stworzyć innowacyjną atrakcję turystyczną. Na Kaszubach brakuje miejsc, w którym rodzina mogłaby się wybrać na cały dzień i spędzić czas w zupełnie innowacyjny sposób. Minigolf jest bardzo popularną dziedziną sportu i rekreacji na zachodzie. Jednakże w Polsce widać dopiero jego zalążki.

Dodatkowe atrakcje na terenie obiektu

Dodatkową atrakcją zarówno dla małych, jak i dużych odwiedzających jest możliwość przebywania wśród zwierząt oraz ich karmienie. W ofercie są również przejażdżki na kucyku dla najmniejszych odwiedzających.
Po grze można się udać do kawiarenki na pyszne gofry oraz do strefy relaksu, czyli ogródka, w którym każdy ma możliwość zorganizowania sobie pikniku, pogrania w badmintona lub puszczania latawca.

 

 

Aplikacja

Zwiedzaj Szwajcarię Kaszubską z naszą aplikacją! Dostępna na Google Play i App Store.

application