Agroturystyka "U Miodowskich"

Agroturystyka "U Miodowskich"

W malowniczej wsi Pierszczewo, pośród pól, lasów oraz jezior kaszubskich znajduje się Gospodarstwo Agroturystyczne „U Miodowskich”. To właśnie tu odpoczniesz i zregenerujesz siły, a to wszystko w otoczeniu zwierząt znajdujących się w gospodarstwie.
Obiekt oddaje do dyspozycji gości 5 pokoi, każdy z TV oraz własną łazienką, salon z aneksem kuchennym oraz altanę ogrodową z grillem i miejscem na ognisko. Dla najmłodszych przygotowano plac zabaw z huśtawką, zjeżdżalnią, trampoliną oraz piaskownicą. Do gier zespołowych przewidziano boisko do gry w siatkówkę, a także piłkarzyki. 

Na smakoszy dobrego jedzenia czekają śniadania oraz obiadokolacje oparte o produkty z gospodarstwa i kuchnię kaszubską. Gospodyni samodzielnie piecze chleb, wytwarza masło i twaróg.

Z atrakcji jakie przygotowano dla gości to przede wszystkim aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Liczne trasy rowerowe, w tym przebiegające przez Pierszczewo "Kaszebsko Stegna" oraz „Jezorno Stegna” pozwolą spojrzeć na Kaszuby z innej perspektywy, a „Kółko Jezior Raduńskich” pozwoli zagłębić Ci się w nieodkryte dotąd tajemnice jezior i rzek kaszubskich.  Po aktywnym wypoczynku gospodarze zapraszają na przejażdżkę konnym wozem zakończoną spotkaniem integracyjnym przy ognisku.

 

 

Aplikacja

Zwiedzaj Szwajcarię Kaszubską z naszą aplikacją! Dostępna na Google Play i App Store.

application