Dom na wynajem

Dom na wynajem w Dubowie k/Stężycy przeznaczony jest maksymalnie dla 11 osób. Jest w pełni urządzony i wyposażony. Posiada dużą kuchnię, 4 sypialnie, dwie łazienki i salonik. Do dyspozycji gości są: pralka, zmywarka, kuchenka elektyczno-gazowa, piekarnik, lodówka, zamrażarka, tv, Internet, pełne wyposażenie kuchni, a także pościel i ręczniki.

Położony jest bezpośrednio przy lesie, z dala od szosy i innych zabudowań. Na terenie posesji znajduje się duży, ogrodzony i ładnie zagospodarowany ogród z prywatnym parkingiem i placem zabaw dla dzieci. Do dyspozycji gości przygotowano leżaki, miejsce na ognisko i grilla, a dla najmłodszych trampolinę ogrodową. Domek jest ogrzewany przystosowany do pobytu przez cały rok.

Akceptowane są pieski wszystkich ras.


Położenie

Miejscowość Dubowo, położona ok. 3 km od Stężycy i znajduje się na terenie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego. Są to tereny obfitujące w trasy spacerowe i oznakowane ścieżki rowerowe. W okolicy można zorganizować spływy kajakowe, a zimą skorzystać z istniejących wyciągów narciarskich. Do najbliższego, a  zarazem jednego z największych jezior na terenie Szwajcarii Kaszubskiej,  jeziora Raduńskiego Górnego jest około 1 km.

W najbliższej miejscowości - Stężycy znajduję się marina wodna, gdzie można wypożyczyć sprzęt wodny (łódki, kajaki, rowery wodne). W miejscowości są sklepy, bary, restauracje i pizzeria.
W niedalekiej odległości położone są największe atrakcje turystyczne regionu m.in.:

- Centrum Edukacji i Promocji Regionu w Szymbarku,

- Wieża widokowa na Wieżycy (328,6 m.n.p.m.)

- Park Edukacyjny Zoo-Egzotyczne Kaszuby w Tuchlinie,

- Kamienne kręgi w Węsiorach.

- Centrum Aktywnego Wypoczynku KOSZAŁKOWO w Wieżycy.

Do Trójmiasta jest ok. 60 km.

Aplikacja

Zwiedzaj Szwajcarię Kaszubską z naszą aplikacją! Dostępna na Google Play i App Store.

application