Agroturystyka Wodny Świat - wyjątkowe miejsce blisko natury

W otoczeniu lasów I jezior znajduje się niebywale klimatyczny obiekt Wodny Świat. Kompleks oddalony jest od centrum Ostrzyc o 2 km. Jest to miejsce dla osób szukających kontaktu z naturą ale również ciszy i spokoju.

Na terenie obiektu znajdują się domki drewniane, apartament oraz domki hobbit o nietypowej architekturze. Każdy domek wyposażony jest w salon z TV, aneks kuchenny, łazienkę oraz sypialnię. Z ich okien roztacza się widok na jezioro i ogród. 

Do dyspozycji gości obiekt oddaje altanę z grillem oraz miejscem na ognisko. Jest to idealne miejsce na wieczorne spotkania z przyjaciółmi w blasku gwiazd. Dostępna jest również sauna i wanna z hydromasażem. Obiekt zapewnia także bezpłatny parking. 

W Wodnym Świecie każdy znajdzie coś dla siebie. Dla dzieci przygotowano plac zabaw wraz z boiskiem do gry w siatkówkę. Dla pań obiekt proponuje kąpielisko z piękną plażą i leżakami, natomiast dla panów zarybiony staw. W wodach kompleksu występują takie ryby jak: szczupak, lin, karp, leszcz, okoń, karaś, amur, sum i wiele innych gatunków ryb. 

Obiekt znajduje się niedaleko trasy rowerowej "Kamienne Kręgi", a także kilku tras Nordic Walking: trasa czerwona (przez Ramleje)trasa zielona (przez Kolańską Hutę) oraz trasa żółta (przez Goręczyno).

-> Zarezerwuj nocleg

Aplikacja

Zwiedzaj Szwajcarię Kaszubską z naszą aplikacją! Dostępna na Google Play i App Store.

application