Gospodarstwo Agroturystyczne Kaszubska Strzecha

Kaszubska Strzecha położona jest na obrzeżu wsi Goręczyno, w otulinie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego. Obiekt wykonany jest z materiałów ekologicznych, kryty strzechą położony na skraju lasu nad jeziorem należącym do gospodarstwa. Od strony wschodniej roztacza się widok na jezioro, a od strony zachodniej — na las.

Nocleg

Dla gości przygotowano komfortowe pokoje 1‑, 2‑, 3- i 4‑osobowe. Wszystkie wyposażone są w ręcznie robione meble sosnowe, telewizor oraz własne łazienki. 

Jeśli potrzebujecie więcej swobody, obiekt oferuje także miejsce w jednym z trzech apartamentów:

  • Apartament A2 - 2‑osobowy apartament o powierzchni 38 m², na który składa się sypialnia z łożem małżeńskim, pokój dzienny z aneksem kuchennym oraz łazienka z prysznicem. 
  • Apartament A4 - 4‑osobowy apartament o powierzchni 50 m², na który składają się 2 sypialnie, pokój dzienny z aneksem kuchennym oraz łazienka z prysznicem. Możliwość dostawki. 
  • Apartament AL - największy apartament o powierzchni 88 m² składa się z sypialni, salonu wypoczynkowego z rozkładaną sofą, studia z łożem małżeńskim, jadalnią i aneksem kuchennym oraz łazienki z wanną i prysznicem. Ozdobą tego apartamentu są panoramiczne okna z widokiem na jezioro i las.  

Na życzenie gości organizowane są ogniska z biesiadowaniem przy muzyce ludowej. Obiekt organizuje również różnego rodzaju imprezy okolicznościowe, a zimą kuligi.

Aplikacja

Zwiedzaj Szwajcarię Kaszubską z naszą aplikacją! Dostępna na Google Play i App Store.

application